Alumni

Máš zájem o více informací o programu Czechia Alumni pro zahraniční absolventy, kteří studovali v České republice? Čti dál!

Program je určen pro všechny cizince, kteří studovali na české vysoké škole (bez omezení délky studia), kteří se identifikují nejen se svou alma mater, ale také s Českou republikou a její kulturou.

NAŠE CÍLE:
  • Propojení mezi mezinárodními absolventy a českým veřejným a soukromým sektorem.
  • Podporovat internacionalizaci českých vysokých škol.
  • Podporovat dobrou image České republiky v zahraničí.
zahraniční STUDENTI A ABSOLVENTI:

 >>STAŇ SE ČLENem PROGRAMU ZDE<<

PROČ SE K NÁM PŘIDAT?
 

Doufáme, že se spojíme se všemi mezinárodními absolventy, navážeme na vaše zkušenosti v České republice, nabídneme vám smysluplné příležitosti k profesnímu růstu a networkingu s ostatními absolventy i našimi českými partnery. Rádi zůstaneme v kontaktu!

PŘIPOJ SE – Udělej první krok, připoj se ke komunitě!
Najdi a připoj se ke své alma mater a její iniciativě pro zahraniční absolventy. Oslov absolventy z celého světa prostřednictvím soukromé skupiny LinkedIn pro všechny zahraniční absolventy, kteří studovali v České republice.

ZAPOJ SE – Staň se součástí našich akcí
Připoj se k našim akcím organizovaným s pomocí našich partnerů. Seznam se a propoj se s ostatními absolventy. Sleduj naše online události odkudkoli na světě.

INSPIRUJ – Poděl se o svůj příběh a úspěchy
Představíme tě na našem webu a sociálních sítích. Inspiruj potenciální studenty ve svém oboru a reprezentuj svou alma mater.

BUĎ V KONTAKTU – Přihlas se k odběru našeho newsletteru
Dostávej náš čtvrtletní zpravodaj šitý na míru pro mezinárodní absolventy nabízející novinky, aktualizace a pozvánky od nás a od komunity absolventů a partnerů.

 

PŘIPOJ SE K NÁM

Sleduj naší LinkedIn stránkuFacebookovou stránku, LinkedIn soukromou skupinu nebo nás kontaktuj na alumni@studyin.cz.