Alumni

Máte zájem o více informací o programu Czechia Alumni pro zahraniční absolventy, kteří studovali v České republice? Čtěte dál!

Program je určen pro všechny cizince, kteří studovali na české vysoké škole (bez omezení délky studia), kteří se identifikují nejen se svou alma mater, ale také s Českou republikou a její kulturou.

NAŠE CÍLE:
  • Propojení mezi mezinárodními absolventy a českým veřejným a soukromým sektorem.
  • Podporovat internacionalizaci českých vysokých škol.
  • Podporovat dobrou image České republiky v zahraničí.
zahraniční STUDENTI A ABSOLVENTI:

 >>STAŇTE SE ČLENY PROGRAMU ZDE<<

PROČ SE K NÁM PŘIDAT?
 

Doufáme, že se spojíme se všemi mezinárodními absolventy, navážeme na vaše zkušenosti v České republice, nabídneme vám smysluplné příležitosti k profesnímu růstu a networkingu s ostatními absolventy i našimi českými partnery. Rádi zůstaneme v kontaktu!

PŘIPOJTE SE – Udělejte první krok, připojte se ke komunitě!
Najděte a připojte se ke své alma mater a její iniciativě pro zahraniční absolventy. Oslovte absolventy z celého světa prostřednictvím soukromé skupiny LinkedIn pro všechny zahraniční absolventy, kteří studovali v České republice.

ZAPOJTE SE – Staňte se součástí našich akcí
Připojte se k našim akcím organizovaným s pomocí našich partnerů. Seznamte se a propojte se s ostatními absolventy. Nalaďte naše online události odkudkoli na světě.

INSPIRUJTE – Podělte se o svůj příběh a úspěchy
Představíme vás na našem webu a sociálních sítích. Inspirujte potenciální studenty ve svém oboru a reprezentujte svou alma mater.

BUĎTE V KONTAKTU – Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Dostávejte náš čtvrtletní zpravodaj šitý na míru pro mezinárodní absolventy nabízející novinky, aktualizace a pozvánky od nás a od komunity absolventů a partnerů.

 

PŘIPOJTE SE K NÁM

Sledujte naší LinkedIn stránkuFacebookovou stránku, LinkedIn soukromou skupinu nebo nás kontaktujte skrze email: alumni@studyin.cz.