Absolventi

Studovali jste na české vysoké škole? Hledáte smysluplné příležitosti pro profesní, akademický a osobní růst? Máte zájem zůstat v kontaktu s dalšími absolventy a parntery programu napříč Českou republikou? Národní absolventský program je určen přímo pro vás. Přidejte se k nám!

JAK NEJLÉPE VYUŽIJETE NÁRODNÍ ABSOLVENTSKÝ PROGRAM?

PŘIDEJTE SE DO KOMUNITY ABSOLVENTŮ                                                                                                                                        Nalezněte a připojte se k absolventským iniciativám vaší alma mater, oslovte absolventy z celého světa a buďte informováni o globálních kariérních příležitostech od našich partnerů programu prostřednictvím:

 • Soukromé LinkedIn skupiny pro všechny mezinárodní absolventy, kteří studovali v České republice.
 • Webové stránky se seznamem iniciativ absolventů vysokých škol a regionálních skupin spojujících místní členy absolventů z České republiky.
 • Newsletteru, e-mailu a novinek sdílených na LinkedInu - možnost sdílet a dozvídat se o pracovních příležitostech díky naší síti partnerů.

ZAPOJTE SE DO AKCÍ 
Připojte se k událostem organizovaným Study in the Czech Republic, českými vysokými školami, Českými centry, zastupitelskými úřady nebo jinými partnerskými institucemi a zúčastněte se prestižních akcí, navazujte kontakty a setkávejte se s ostatními absolventy.

 • Dostávejte pozvánky na naše absolventské akce a akce našich partnerů ve vašem regionu nebo v profesionálním oboru.
 • Nalaďte se na naše online události a připojte se k nim odkudkoli na světě.
 • Uspořádejte své místní nebo oborové akce pro absolventy a pozvěte účastníky prostřednictvím naší sítě.

INSPIRUJTE OSTATNÍ
Buďte na našem webu a sociálních médiích. Inspirujte potenciální studenty ve svém oboru a reprezentujte svou alma mater svým osobním příběhem a životními úspěchy.

 • Platforma věnovaná sdílení vašeho příběhu prostřednictvím našeho webu, LinkedIn stránky, Facebooku a Instagramu.
 • Příležitost představit své akademické a profesní úspěchy a vyhrát Cenu absolventů Domu zahraniční spolupráce.
 • Specializovaná webová stránka, která umožňuje potenciálním studentům se s vámi spojit jako s alumni ambasadorem a identifikovat možnosti jejich budoucí akademické cesty.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU                                                                                                                                                         Dostávejte informace o novinkách z programu Czech Republic Alumni a pozvánky na naše akce, díky kterým vám neuniknou ani nové příležitosti pro váš profesní růst.

 • Pravidelný informační newsletter šitý na míru mezinárodním absolventům, nabízející novinky, aktuality a pozvánky od komunity absolventů a partnerů.
 • Využijte možnosti přispívat do našeho newsletteru pro absolventy nebo být uveden v interním a partnerském newsletteru Domu zahraniční spolupráce.

Pokud máte zájem o vytvoření skupiny absolventů ve vaší oblasti nebo oboru, nebo máte otázky k absolventskému programu, neváhejte nás kontaktovat na alumni@studyin.cz